خانه / اخبار و رویدادها / ناشران از ۱۲ اردیبهشت‌ماه نسبت به ساخت غرفه‌های خود اقدام کنند

ناشران از ۱۲ اردیبهشت‌ماه نسبت به ساخت غرفه‌های خود اقدام کنند

ناشران از ۱۲ اردیبهشت‌ماه نسبت به ساخت غرفه‌های خود اقدام کنند

مدیر کمیته اجرایی و رفاهی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: ناشران از ۱۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ نسبت به ساخت غرفه‌های خود (غرفه‌های خودساز) اقدام کنند.  

به گزارش خانه کتاب کردی به نقل از ستاد خبری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، حسین صفری؛ مدیر کمیته اجرایی و رفاهی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، از آماده‌سازی بیش از ۸۰ درصد غرفه‌بندی ناشران در این دوره از نمایشگاه خبر داد و گفت: فعالیت در همه بخش‌های نمایشگاه آغاز شده و برخی از فعالیت‌ها رو به پایان است. با توجه به تسریع در آماده‌سازی فضای نمایشگاه، بیش از ۸۰ درصد غرفه‌بندی‌های نمایشگاه آماده شده و غرفه‌بندی‌ها رو به پایان است. 

 

صفری ادامه داد: در این دوره از نمایشگاه بنا است غرفه‌ها سریع‌تر از نمایشگاه‌های دوره‌های گذشته به ناشران تحویل داده شود. از این‌رو کار ساخت غرفه‌های خودساز از ۱۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ آغاز می‌شود. همچنین به منظور رعایت استاندارد غرفه‌سازی از سوی ناشران حاضر در نمایشگاه، غرفه‌های خودساز قبل از غرفه‌سازی باید نقشه، مواد اولیه و گواهی واریز وجه اجاره بهای غرفه خود را به واحد فنی مهندسی کمیته اجرایی و رفاهی این دوره از نمایشگاه کتاب ارائه و تائیدیه دریافت کنند.

 

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی‌(ره) و همزمان به‌صورت مجازی در ketab.ir برگزار خواهد شد.

 

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

نیشانه‌ناسیی کۆمه‌ڵایه‌تی و ڕه‌نگدانه‌وه‌ی له‌ چیرۆکه‌کانی “سنوور” و “نوشتوو”دا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *