خانه / دسته‌بندی نشده / پيام استاندار كردستان به مناسبت بيست و هشتمين هفته كتاب جمهوری اسلامی ايران

پيام استاندار كردستان به مناسبت بيست و هشتمين هفته كتاب جمهوری اسلامی ايران

پيام استاندار كردستان به مناسبت بيست و هشتمين هفته كتاب جمهوری اسلامی ايران

بهمن مرادنیا بە مناسبت بیست و هشتمین هفتە کتاب جمهوری اسلامی ایران پیام تبریکی بە مناسبت این رویداد ارزندە فرهنگی صادر کرد.

بە گزارش پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان در این پیام آمده است؛ خرسندم كه یک بار ديگر مردم آگاه و فرهنگ مدار كردستان با گراميداشت هفته كتاب نمايشي از دوستداران كتاب و كتابخواني را نشان خواهند داد.

بيست و هشتمین دوره برگزاري اين رويداد فرهنگي بازخوردي از تلاش يكساله مبلغان و مروجان فرهنگ كتاب در ارتقا كيفيت و بهبود بخشيدن به سرانه مطالعه اين يار مهربان در كردستان است.

بی گمان سرزمين فرهنگ و هنر کردستان با نويسندگان،مؤلفان ،مترجمان وناشران زحمتکش و بی ادعایش در کشور شناختە می شود کە توانستە اند سهم بزرگی از تولیدات فرهنگی این کشور را بە خود اختصاص دهند و چون ستارە ای تابناک در آسمان گرم و پرمهر ایران سربلند بدرخشند.

تلاش دولت در افزايش فضای تعاملي كتاب اعم از كتابخانه و كافه هاي كتاب تا فروشگاه هاي اينترنتي كتاب بستري مناسب را براي دانايي و مانايي به همراه داشته است.

توسعه استان با نشر و ترويج مطالعات بروز و كارآمد آثار مكتوب میسر می گردد و این امر مي تواند پويشي از مديريت دانش را از هر خانواده كردستاني با خوانش كتاب خوب به سرمنزل وزين و هدفمند رهنمون سازد.

اينجانب بیست و هشتمین هفته کتاب را به همه مردم شريف استان کردستان و تشنگان دانایی تبريك عرض نموده و اميدوارم در بستر بوجود آمده فضاي مجازي در اين هفته هر یک به سهم خود يك كتاب و نويسنده استان را معرفي كنيم و كتابخانه اي بزرگ را باهم در اين فضا شكل دهيم.

بهمن مرادنيا

استاندار كردستان

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

پیام نوروزی عبید رستمی مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کردستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *