خانه / اخبار و رویدادها / عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی کشور به صورت غیرحضوری

عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی کشور به صورت غیرحضوری

به مناسبت هفته کتاب صورت می‌گیرد؛ عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی کشور به‌صورت غیرحضوری
.

طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور به مناسبت هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتاب‌خوانی و کتابدار، روز ۲۴ آبان‌ از طریق سامانه یکپارچه مدیریت کتابخانه‌های عمومی کشور «سامان» انجام می‌شود.

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، طرح سراسری عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی به مناسبت فرارسیدن بیست‌وهشتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و بزرگداشت روز کتاب، کتاب‌خوانی و کتابدار، ۲۴ آبان‌ماه‌ باتوجه به شیوع ویروس کووید ۱۹، به‌صورت غیرحضوری انجام می‌شود.
 

بر این اساس افرادی که قصد استفاده از عضویت رایگان را دارند، می‌توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه مدیریت کتابخانه‌های عمومی به نشانی http://www.samanpl.ir، روز شنبه مورخ ۲۴ آبان ۱۳۹۹، فرم درخواست ثبت‌نام را تکمیل کنند.
 

همچنین به منظور تکریم اعضای نهاد کتابخانه‌های عمومی و به دلیل تعطیلی‌های پیش آمده، عضویت همه اعضای کتابخانه‌های عمومی کشور به مدت یک‌سال از تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۹ به‌صورت رایگان، تمدید می‌شود.
 

گفتنی است عضویت رایگان بیست‌وهشتمین دوره هفته کتاب و بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار به مدت یک‌روز و از طریق سامانه یکپارچه مدیریت کتابخانه‌های عمومی کشور (سامان) انجام شده و قابل تمدید نخواهد بود.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

رمان «خانهٔ گربه‌ها» منتشر می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *