خانه / اخبار و رویدادها / ثبت‌نام اصحاب رسانه برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران آغاز شد

ثبت‌نام اصحاب رسانه برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران آغاز شد

ثبت‌نام اصحاب رسانه برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران آغاز شد

ثبت‌نام اصحاب رسانه برای حضور در سی‌و‌پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از امروز آغاز شد و تا ۲۴ فروردین (۱۴۰۳) ادامه دارد.

به گزارش ستاد خبری سی‌وپنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، ثبت‌نام اصحاب رسانه، برای حضور در سی‌و‌پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از امروز (۱۴ فروردین) آغاز و تا ۲۴ فروردین (۱۴۰۳) ادامه دارد.

 

این کار با هدف تعامل بهتر و بیشتر مدیران نمایشگاه با اصحاب رسانه، اطلاع‌رسانی سریع، به‌هنگام، دقیق و گسترده به آحاد مردم درباره رویدادهای نمایشگاه و برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات و تسهیلات رفاهی لازم جهت سهولت فعالیت همکاران رسانه‌ای صورت می‌‎گیرد.

 

ثبت نام و ارائه خدمات ویژه برای اصحاب رسانه، شامل فعالان تمامی رسانه‌های مکتوب مانند روزنامه‌ها، نشریات و جراید، رسانه‌های برخط از جمله خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری دارای مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (با فعالیت مستمر در سه ماه گذشته در حوزه کتاب) و خبرنگاران و برنامه‌سازان سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می‌شود.

 

مهلت ثبت‌نام تا پایان روز ۲۴ فروردین (۱۴۰۳) است و اصحاب رسانه می‌توانند با مراجعه به سامانه  https://survey.porsline.ir/s/۰m۲EDvT نسبت به ثبت نام در این زمینه اقدام کنند. مدارک لازم برای ثبت‌نام در سامانه تصویر کارت ملی، تصویر معرفی‌نامه از رسانه و عکس پرسنلی است.

 

ثبت‌نام در این سامانه تعهدی را برای نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ایجاد نخواهد کرد و صدور مجوز فعالیت و ارائه خدمات بر اساس تایید کمیته روابط عمومی نمایشگاه صورت می‌گیرد. نتیجه بررسی این کمیته پیش از آغاز برگزاری نمایشگاه به اطلاع متقاضیان تایید شده خواهد رسید.

 

سی‌وپنجمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۱۹ تا ۲۹ اردیبهشت (۱۴۰۳) در محل مصلی امام خمینی(ره) به دو شکل حضوری و مجازی برگزار می‌شود.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

ژماره‌ی (۲۸ی) کەشکۆڵ بڵاو دەبێتەوە

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *