خانه / دسته‌بندی نشده / فروش ۹۰۰هزار نسخه کتاب در هفت روز

فروش ۹۰۰هزار نسخه کتاب در هفت روز

رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران مطرح کرد؛ فروش ۹۰۰هزار نسخه کتاب در هفت روز

به گزارش ستاد خبری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، علی رمضانی (رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران و مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران) بیان کرد: ۲۱۰۰ ناشر از سراسر کشور با پایان هفتمین روز از دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران توانستند ۸۹۳هزار و ۴۲۲ نسخه کتاب به ارزش ۵۸۰میلیارد و ۳۱۹ میلیون و ۳۸۱ هزار و ۶۵۴ ریال بفروشند.

او در ادامه مطرح کرد: ۱۵۷هزار و ۶۵۰ سفارش از سوی مخاطبان در سامانه ناشران ثبت شده است که تاکنون ۱۰۷هزار و ۳۶۸ سفارش به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تحویل داده شده است و ۴۳ هزار و ۹۲۹ سفارش در انتظار ارسال است.

رئیس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران ضمن اشاره به حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ستادبرگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، عنوان کرد: وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن بازدید از فرآیند برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، این نمایشگاه را یک روز تمدید کرد و بر این اساس دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران تا ساعت ٢٤ روز دوشنبه (یازدهم بهمن‌ماه ۱۴۰۰) ادامه خواهد داشت. مردم و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت ketab.ir کتاب‌های مورد نظر خود را با تخفیف ۲۰درصدی خریداری کنند.

علی رمضانی در پایان گفت: پستچی‌ها در ایام برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران، همیاران کتاب هستند و شیرینی نهایی خرید کتاب را به ذائقه مخاطب می‌رسانند. از این پس نیز تکمیل دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به دست آن‌ها صورت می‌گیرد. امیدواریم ناشران با سرعت بیشتری سفارش‌های ثبت شده را به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تحویل دهند، تا کتاب‌ها در کمترین زمان ممکن به دست خریداران برسد.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم بهمن‌ماه آغاز شده و تا یازدهم بهمن‌ماه ١٤٠٠ ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان برای بازدید و خرید کتاب می‌توانند به Ketab.ir مراجعه کنند.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

سیستەمی جوانیناسانە لە گوتاری “سێبەری ئەوین”دا بەپێی ئاراستەی نیشانە- واتاناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *