خانه / اخبار و رویدادها / بیش از ۱۰۰۰ تن کاغذ ایرانی بین ناشران کشور توزیع شد

بیش از ۱۰۰۰ تن کاغذ ایرانی بین ناشران کشور توزیع شد

بیش از ۱۰۰۰ تن کاغذ ایرانی بین ناشران کشور توزیع شد

علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در بازدید از کارخانه چوب و کاغذ مازندران گفت: تاکنون بیش از ۱۰۰۰ تُن کاغذ ایرانی بین ناشران کشور توزیع شده است و مرحله به مرحله درحال دریافت و توزیع این کاغذها میان ناشران هستیم.
علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) و در حاشیه بازدید از کارخانه چوب و کاغذ مازندران گفت: امروز بازدید از کارخانه چوب و کاغذ مازندران و خط تولید کاغذ تحریر در راستای قراردادی که خانه کتاب و ادبیات ایران و این کارخانه برای تامین ۷ هزار تن کاغذ ناشران کشور تا پایان سال دارد، انجام شد. در این بازدید با مسئولان کارخانه درباره کیفیت کاغذ و فرآیند تولید آن  همچنین روش‌های ارتقاء کمّی و کیفی آنچه برای نشر کشور از سوی این کارخانه تامین می‌شود، گفت‌وگو شد.

وی افزود:‌ طی قراردادی که خانه کتاب و ادبیات ایران با این کارخانه دارد، تاکنون بیش از ۱۰۰۰ تُن کاغذ دریافتی را بین ناشران کشور توزیع کردیم و مرحله به مرحله درحال دریافت و توزیع این کاغذها میان ناشران هستیم. تعاملات و رفت و آمد میان مجموعه مصرف‌کنندگانی که خانه کتاب و ادبیات ایران واسطه دریافت کاغذ آن‌هاست با تولیدکننده، زمینه‌ساز ارتقاء کیفی کار خواهد شد و انتقال نظرات آنان کمک می‌کند که ادامه مسیر راحت‌تر و سریع‌تر طی شود.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

نیشانه‌ناسیی کۆمه‌ڵایه‌تی و ڕه‌نگدانه‌وه‌ی له‌ چیرۆکه‌کانی “سنوور” و “نوشتوو”دا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *