خانه / اخبار و رویدادها / ناشران متقاضی حضور در نمایشگاه کتاب تا دهم اردیبهشت ثبت‌نام خود را نهایی کنند

ناشران متقاضی حضور در نمایشگاه کتاب تا دهم اردیبهشت ثبت‌نام خود را نهایی کنند

ناشران متقاضی حضور در نمایشگاه کتاب تا دهم اردیبهشت ثبت‌نام خود را نهایی کنند

مدیر کمیته ناشران داخلی سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: ناشرانی متقاضی حضور در این دوره از نمایشگاه تا پایان روز یکشنبه (دهم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲) ثبت‌نام خود برای حضور در این رویداد را نهایی کنند.

امین کمالوندی در گفت‌وگو با ستاد خبری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بیان کرد: ثبت‌نام ناشران داخلی برای حضور در سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ششم اسفندماه ۱۴۰۱ آغاز شد و تا پایان ساعت اداری روز یکشنبه ۱۴ اسفندماه ادامه داشت. خوشبختانه این دوره نیز با استقبال مناسب ناشران عزیز مواجه شد.

 

وی افزود: این امکان و فرصت برای ناشران متقاضی حضور در سی‌وچهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران فراهم شده است تا از امروز (پنجشنبه هفتم اردیبهشت) تا پایان روز یکشنبه (۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲) با مراجعه به سامانه ketab.ir  ثبت‌نام و حضور خود در این دوره از نمایشگاه را نهایی و مبلغ تعیین شده در آیین‌نامه را واریز کنند.

 

کمالوندی ادامه داد: فعالیت‌های آماده‌سازی مطابق زمان‌بندی از قبل تعیین‌شده پیش می‌رود و همکارانم پس از مطالعات بسیار و بررسی همه جوانب به ایده‌های ساختاری جدیدی برای برپایی هرچه شکوهمندتر نمایشگاه کتاب تهران رسیده‌اند؛ ایده‌هایی که بر نیکی‌ها می‌افزایند و از نقص‌ها می‌کاهند. همه اهالی کتاب در ایران منتظر برپایی یک نمایشگاه متفاوت باشند.

 

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی (ره) و همزمان به‌صورت مجازی در ketab.ir برگزار خواهد شد.

 

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره ملی کتاب کودک و نوجوان تمدید شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *