خانه / اخبار و رویدادها / دعوت از ایران برای حضور در رویداد تبادل رایت در نمایشگاه کتاب مالزی

دعوت از ایران برای حضور در رویداد تبادل رایت در نمایشگاه کتاب مالزی

دعوت از ایران برای حضور در رویداد تبادل رایت در نمایشگاه کتاب مالزی

در حاشیه دیدار مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران با مسئولان غرفه مالزی در حاشیه نمایشگاه کتاب پکن، از ایران برای حضور در رویداد مرتبط با فروش و تبادل رایت در نمایشگاه بین‌المللی کتاب مالزی دعوت شد.

به گزارش روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، علی رمضانی؛ مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در زمینه تقویت همکاری‌های فرهنگی در حوزه کتاب با مسئول غرفه مالزی، مسئولان برگزاری نمایشگاه کتاب مالزی و مدیرعامل شهر کتاب این کشور در جریان برگزاری بیست ونهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن دیدار کرد.

یکی از مباحث مطرح شده در این دیدار که مورد استقبال نماینده کشور مالزی قرار گرفت، موضوع انعقاد تفاهم‌نامه در زمینه اختصاص غرفه به‌صورت متقابل در نمایشگاه‌های کتاب مالزی و تهران و حضور ناشران دو کشور در این نمایشگاه‌ها بود. از دیگر موضوعاتی که در این دیدار مورد بررسی قرار گرفت، بحث حضور مالزی به‌عنوان میهمان ویژه نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بود.

مسأله رایت کتاب‌ از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود. هرساله در حاشیه نمایشگاه بین‌المللی کتاب مالزی، رویدادی سه‌روزه در زمینه فروش و تبادل رایت مختص کشورهای شرق آسیا ازجمله فیلیپین، اندونزی، مالزی و تایوان برگزار می‌شود که از ایران برای حضور در این رویداد دعوت شد.

بیست ونهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب پکن از بیست‌وپنجم تا بیست‌وهشتم خرداد ماه ۱۴۰۲  در محل نمایشگاه‌های پکن برگزار شد.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

فروش ۴۹۷ میلیارد تومانی در ۱۰ روز فعالیت نمایشگاه کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *