خانه / اخبار و رویدادها / تاکید شمسایی بر حمایت از تشکل‌های رسانه‌ای

تاکید شمسایی بر حمایت از تشکل‌های رسانه‌ای

وجود تشکل‌های قدرتمندِ صنفی لازمه پویایی رسانه‌ها است/ تاکید شمسایی بر حمایت از تشکل‌های رسانه‌ای

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پنجمین نشست انجمن مدیران رسانه‌های ورزشی ایران، وجود تشکل‌های قدرتمندِ صنفی را لازمه پویایی رسانه‌ها دانست.
به‌گزارش خانه کتاب کردی به نقل از روابط‌عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، ایمان شمسایی ضمن قدردانی از عملکرد انجمن مدیران رسانه‌های ورزشی و دغدغه‌مندی که اعضای آن طی سال‌های گذشته درخصوص مسائل صنفیِ رسانه‌های ورزشی داشته‌اند، از اهتمام مجموعه معاونت امور مطبوعاتی بر حمایت از این انجمن و دیگر تشکل‌های فعال رسانه‌ای خبر داد.

شمسایی در پاسخ به پیشنهاد برگزاری جشنواره رسانه‌های ورزشی در سال‌جاری از سوی انجمن مدیران رسانه‌های ورزشی ایران گفت: از برگزاری چنین جشنواره‌ای استقبال می‌کنیم.

مدیرکل رسانه‌های داخلی، وجود تشکل‌های صنفیِ قدرتمند را لازمه داشتن رسانه‌های فعال و پویا دانست و گفت: از این پس  بسیاری از امور مربوط به رسانه‌های ورزشی را از طریق انجمن مدیران رسانه های ورزشی ایران دنبال خواهیم کرد.

پنجمین جلسه انجمن مدیران رسانه های ورزشی ایران، پیش از ظهر امروز ٨ تیر ماه در حاشیه نمایشگاه الگامپ و در غرفه آنتن با حضور علی اصغر پورمحمدی رئیس اسبق شورای سیاست‌گذاری ورزش صدا و سیما و ایمان شمسایی مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

منداڵانی هێڵی ئاسن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *