خانه / اخبار و رویدادها / افزایش ۱۰۰ درصدی مشارکت اهالی رسانه

افزایش ۱۰۰ درصدی مشارکت اهالی رسانه

افزایش ۱۰۰ درصدی مشارکت اهالی رسانه

دبیر بیست و یکمین جشنواره ملی رسانه‌های ایران از استقبال گسترده، خبرنگاران، روزنامه‌نگاران، عکاسان و فعالان فضای مجازی در جشنواره بیست‌و‌یکم خبر داد.

مهدی عرفاتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره آخرین وضعیت آثار ثبت شده در این جشنواره اظهار کرد: به لطف خدا در جشنواره بیست‌و‌یکم با استقبال پرشور و غافلگیرکننده اهالی رسانه مواجه بوده‌ایم، به حدی که تعداد آثار ثبت شده تا این لحظه، دو برابر حجم آثار دور قبل در سال ۹۲ است.

دبیر جشنواره ملی رسانه‌های ایران افزود: در دوره‌های گذشته جشنواره مطبوعات، برای ثبت آثار، یک بازه زمانی حدوداً ۵ ماهه در نظر گرفته می‌شد، اما در جشنواره امسال با وجود محدودیت زمانی که داشتیم، بازه زمانی ارسال آثار به یک ماه کاهش پیدا کرد. با این وجود در همین مدت زمان کوتاه، بیش از دوبرابر دور قبل ثبت اثر داشتیم که این نشان دهنده استقبال اهالی رسانه از این جشنواره است.

عرفاتی درباره میزان حضور رسانه‌ها با گرایش‌های مختلف در جشنواره امسال گفت: تقریباً شاهد حضور خبرنگاران همه رسانه‌های فعال کشور با گرایشات مختلف سیاسی در جشنواره بیست و یکم هستیم و ما قدردان این تنوع و مشارکت همه جانبه هستیم.

وی همچنین از مشارکت فعال خبرنگاران محلی و رسانه‌های استانی خبر داد و گفت: رسانه‌های محلی و خبرنگاران و فعالان رسانه‌ای همه استان‌های کشور در جشنواره امسال مشارکت فعال داشته‌اند و هیچ استانی بدون مشارکت در جشنواره امسال نداشته‌ایم.

دبیر بیست و یکمین جشنواره ملی رسانه‌های ایران استقبال گسترده اهالی رسانه از این رویداد بزرگ رسانه‌ای را نشانه روحیه و انگیزه بالای این قشر دانست و ابراز امیدواری کرد با کمک و مشارکت همه اعضای خانواده بزرگ رسانه ایران، شاهد برگزاری هرچه باشکوه‌تر این جشنواره در امسال و سال‌های آینده باشیم.

بر اساس اطلاعیه دبیرخانه جشنواره ملی رسانه‌های ایران، آخرین مهلت ارسال آثار تا ساعت۲۴ امشب (۱۰تیر ۱۴۰۲) است و مجدداً تمدید نخواهد شد.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

منداڵانی هێڵی ئاسن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *