خانه / اخبار و رویدادها / دبیران ستاد برگزاری هفته کتاب در استان‌ها منصوب شدند

دبیران ستاد برگزاری هفته کتاب در استان‌ها منصوب شدند

دبیران ستاد برگزاری هفته کتاب در استان‌ها منصوب شدند

مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها با حکم معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان «دبیر ستاد برگزاری هفته کتاب استان» منصوب شدند.

به گزارش  خانه کتاب کردی به نقل از ستاد خبری سی‌ویکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، یاسر احمدوند؛ معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سی‌ویکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با صدور احکامی مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها را به عنوان «دبیر ستاد برگزاری هفته کتاب استان» منصوب کرد.

در متن این احکام آمده است:

«با استعانت از خداوند متعال، نظر به اهمیت کتاب و کتابخوانی، ترویج فرهنگ مطالعه، جلب مشارکت نهادها و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی و برپایی هر چه پرشورتر سی‌ویکمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، جنابعالی به عنوان «دبیر ستاد برگزاری هفته کتاب استان» منصوب می شوید.

امید است در راستای اهداف دولت مردمی ایران قوی با هم‌افزایی و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و تعامل سازنده با صاحب‌نظران، نهادها و سازمان‌ها نسبت به ارتقای کیفی و کمی فعالیت‌های اجرایی سی‌و‌یکمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ریزی و اقدام نمایید و نتیجه فعالیت‌های خود را به دبیرخانه هفته کتاب مستقر در موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران ارسال نمایید.

دوام توفیقات جنابعالی را از خداوند منان خواستارم.

یاسر احمدوند

معاون امور فرهنگی

و رئیس سی‌ویکمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران»

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

کردپرس؛ رسانه برتر بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های کشور شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *