خانه / اخبار و رویدادها / حضور ۱۷۰۰ فعال رسانه از سراسر کشور در نمایشگاه رسانه‌های ایران

حضور ۱۷۰۰ فعال رسانه از سراسر کشور در نمایشگاه رسانه‌های ایران

حضور ۱۷۰۰ فعال رسانه از سراسر کشور در نمایشگاه رسانه‌های ایران

استقبال ۳۱ استان کشور برای بازدید از نمایشگاه و تجلیل از ۲۸ پیشکسوت معرفی شده از استان‌های کشور در طول روزهای نمایشگاه طبق برنامه زمانبندی انجام می‌شود و جدول حضور استان‌ها در سایت نمایشگاه بارگذاری خواهد شد.

به‌گزارش خانه کتاب کردی به نقل از روابط‌عمومی معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ طبق آمادگی فعالان رسانه استان‌ها برای حضور و بازدید از بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران ۱۷۰۰ فعال رسانه از سراسر کشور در چهار روز از نمایشگاه بازدید می‌کنند.

مهدی ابدالی معاون مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی در گفت‌وگو با ستاد اطلاع‌رسانی بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، اظهار کرد: برای بهره‌مندی و مشارکت اهالی رسانه‌ از استان‌های کشور با استفاده از ظرفیت تشکل‌های رسانه‌ای در استان‌ها اعم از خانه مطبوعات و بسیج رسانه و سایر تشکل‌های رسانه‌ای و با هماهنگی ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعالان رسانه‌ای ۳۲ استان کشور به منظور بازدید و حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، رسما دعوت شد.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده مقرر شد ۱۷۰۰ نفر اصحاب رسانه از استانهای کشور طبق جدول زمان‌بندی شده در نمایشگاه حضور فعال داشته و ضمن بازدید از برنامه‌های جنبی و آموزشی نمایشگاه بهره ببرند.
معاون مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی عنوان کرد: همچنین مقرر شد یک نفر از پیشکسوتان رسانه‌ای بنا بر پیشنهاد و معرفی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها معرفی شود تا در روز بازدید نمایندگان رسانه هر استان از نمایشگاه، از پیشکسوتان هر استان تجلیل و قدردانی کنیم.
ابدالی خاطرنشان کرد: استقبال و مشارکت بسیار خوب ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تشکل‌های رسانه‌ای از این برنامه و بالاخص تجلیل از پیشکسوتان رسانه‌ای استان‌ها به عنوان سرمایه‌های ارزشمند در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران در کنار سایر برنامه‌های جنبی اجرا می‌شود.
وی یادآور شد: استقبال ۳۱ استان کشور برای بازدید از نمایشگاه و تجلیل از ۲۸ پیشکسوت معرفی شده از استانهای کشور در طول روزهای نمایشگاه طبق برنامه زمانبندی انجام می‌شود و جدول حضور استانها در سایت نمایشگاه بارگذاری خواهد شد.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

همایش مستوره اردلان ۱۲ ارديبهشت ماه ۱۴۰۳ همزمان با روز سنندج برگزار می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *