خانه / اخبار و رویدادها / برپایی ۴ کارگاه آموزشی در نمایشگاه رسانه‌های ایران

برپایی ۴ کارگاه آموزشی در نمایشگاه رسانه‌های ایران

برپایی ۴ کارگاه آموزشی در نمایشگاه رسانه‌های ایران

۴ کارگاه آموزشی در طول برگزاری بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران؛ برای علاقمندان و همچنین دانشجویان رشته ارتباطات و روزنامه‌نگاری با عنوان «اسرا» برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات، کمیته نشست‌ها و رویدادهای نمایشگاه رسانه‌های ایران، چهار کارگاه با عنوان «اسرا» در طول برگزاری نمایشگاه رسانه‌های ایران به شکل یک روزه برگزار می‌کند. کارگاه «روزنامه نگاری پادکستی» با تدریس مرتضی درخشان، نخستین کارگاه این دوره از نمایشگاه رسانه است که در روز اول نمایشگاه و در تاریخ ۲۹ بهمن برگزار می‌شود.
کارگاه دوم با عنوان «سوژه‌سازی و سوژه‌یابی» با تدریس فریدون صدیقی در روز دوم نمایشگاه برگزاری خواهد شد و در روز سوم نمایشگاه ؛ کارگاه «عکاسی خبری» با تدریس سید شهاب‌الدین واجدی برای علاقمندان در این حوزه برگزار می‌شود. چهارمین کارگاه که در آخرین روز از نمایشگاه طبق برنامه قبلی برای علاقمندان با عنوان «اخبار جعلی و واژه سازی واقعیت» و تدریس حمیدرضا مدقق برگزار خواهد شد.
علاقمندان به حضور در این کارگاه‌ها می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها با دریافت جزییات بیشتر، نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، با نام و رویکرد جدید، توسط معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با شعار «نجستم همیشه جز از راستی» از ۲۹ بهمن تا دوم اسفند در مصلی امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

 

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

همایش مستوره اردلان ۱۲ ارديبهشت ماه ۱۴۰۳ همزمان با روز سنندج برگزار می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *