خانه / اخبار و رویدادها / تشکل‌های نشر از محل برگزاری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کردند

تشکل‌های نشر از محل برگزاری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کردند

تشکل‌های نشر از محل برگزاری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کردند

تشکل‌های نشر از مصلی امام خمینی(ره) محل برگزاری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کردند.

به گزارش خانه کتاب کردی به نقل از ستاد خبری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نمایندگان تشکل‌های نشر دانشگاهی، آموزشی و کودک و نوجوان صبح سه شنبه (پانزدهم فروردین ماه ۱۴۰۲) از مصلی امام خمینی(ره) محل برگزاری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کردند.

در این بازدید مدیران تشکل‌های نشر از فضاها و محل‌های مختلف موجود در مصلی امام خمینی(ره) بازدید و نظرات خود را مطرح کردند تا جمع‌بندی نهایی در روزهای آینده انجام شود. با توجه به اینکه بخش عمده‌ای از رواق‌های شرقی و غربی مصلی امام خمینی(ره) در حال تکمیل است و مشکلات سال گذشته آنها تا حدود زیادی مرتفع شده، بخش‌های عمومی، دانشگاهی، کودک و نوجوان و آموزشی در این محل‌ها مستقر خواهند شد. 

در این بازدید همچنین زیرساخت‌های نمایشگاه، امکانات جدید افزوده شده به بخش‌های مختلف مصلی امام خمینی(ره) و  شرایط دسترسی به سالن‌ها بررسی و با حضور نماینده مصلی به سوال‌های نمايندگان تشکل‌های نشر پاسخ داده شد.

لازم به ذکر است دفتر ستاد اجرایی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با هدف اطلاع از فضای جدید ایجاد شده در مصلی امام خمینی(ره)، دریافت نقشه اولیه فضای نمایشگاه و انجام برنامه‌ها و فعالیت‌های مرتبط با نمایشگاه در مصلی امام خمینی(ره) راه‌اندازی شد و تیم اجرایی در این محل مستقر شده و فعالیت‌ها را دنبال می‌کنند. به زودی بخش پشتیبانی نمایشگاه نیز راه‌اندازی خواهد شد.

طی جلساتی که از بیست‌و‌هشتم اسفند ماه ۱۴۰۱ تا دهم فروردین ماه ۱۴۰۲ برگزار شده بود، درباره جانمایی و نهایی کردن بخش‌هایی همچون کمیته فعالیت‌های فرهنگی، توزیع فعالیت‌های فرهنگی در بخش‌های مختلف نمایشگاه از جمله در سالن‌ها و محوطه‌های بیرونی، جانمایی اولیه كميته روابط عمومی و…  بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

گفتنی است، به منظور جلوگیری از سردرگمی مخاطبان و تسهیل در اطلاع‌رسانی، سالن ناشران خارجی و لاتین در قالب یک سالن تجمیع شده تا امکان معرفی کامل ناشران و کشورهای خارجی فراهم شود و میهمان ویژه نمایشگاه و ناشران خارجی در یک سالن در کنار هم حضور داشته باشند.

در این بازدید امین کمالوندی (مدیر کمیته ناشران داخلی)، حسین صفری (مدیر کمیته اجرایی و رفاهی)، فتح‌الله فروغی (رئیس هیات‌مدیره انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان)، کاظم آرمان‌پور (مدیرمسئول انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی)، امین آصفی (مدیرمسئول انجمن فرهنگی ناشران آموزشی) و جمعی از مسئولان و مدیران مصلی امام خمینی(ره) حضور داشتند.

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بیستم تا سی‌ام اردیبهشت ماه  ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی(ره) برگزار خواهد شد.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

ژماره‌ی (۲۸ی) کەشکۆڵ بڵاو دەبێتەوە

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *