خانه / اخبار و رویدادها / کردستان اولین میزبان رادیو ایران

کردستان اولین میزبان رادیو ایران

کردستان اولین میزبان رادیو ایران

«هفته های ایرانی» را سه شنبه ۴ مهر ساعت ۲۲:۰۰ از استان کردستان روی موج رادیو ایران بشنوید.

به گزارش شبکه رادیویی ایران، عبدالرسول جوادی بالاجاده مدیر روابط عمومی این شبکه رادیویی بیان کرد: با توجه‌ به‌ گستره فراگیر، پیشینه‌ فرهنگی‌ و رسانه‌ای‌ و مأموریت‌ شبکه‌ رادیویی‌ ایران، پرداختن‌ به‌ نقاط مختلف‌ ایران در حوزه های‌ گوناگون، به‌ عنوان اصلی‌ پذیرفته‌ و معمول در عملکرد این‌ رسانه‌ تثبیت‌ شده است‌. وی ادامه داد: وسعت‌ جغرافیایی‌ و تنوع فرهنگی‌ در این‌ کشور پهناور اقتضاء می‌کند ظرفیت‌های‌ فراوان و منحصر به‌ فرد هر خطّه‌ با تمرکز بیشتری‌ به‌ عموم مخاطبان معرفی‌ شود.

از این‌ رو رادیو ایران طرح «هفته‌های‌ ایرانی‌» را با هدف انعکاس ظرفیت‌های‌ ویژه و منطقه‌ای‌ هر استان در زمینه‌های‌ فرهنگی‌، هنری‌، اجتماعی‌، گردشگری‌، اقتصادی‌ و سایر حوزه ها با همکاری‌ وزارتخانه‌ها، سازمانها، نهادها، استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و ادارات کل‌ مرتبط‌، و با مشارکت‌ مراکز صدا و سیما و گروه های‌ برنامه‌ساز و تولید و پخش‌ شبکه‌ و ظرفیت‌ تعامل‌ با ایرانیاران برگزار می‌کند.

جوادی تصریح کرد: در اجرای برنامه «هفته های ایرانی» ، همزمان با هفته دفاع مقدس  و در آستانه هفته وحدت رادیو ایران مهمان مردم خونگرم کردستان می شود.

«هفته های ایرانی» را سه شنبه ۴ مهر ساعت ۲۲:۰۰ از رادیو ایران موج اف ام ردیف ۹۰ مگاهرتز و ای ام ردیف ۵۵۸ کیلوهرتز بشنوید

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

کردپرس؛ رسانه برتر بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های کشور شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *