خانه / اخبار و رویدادها / دبیر هشتمین جشنواره ملی طنز و رسانه منصوب شد

دبیر هشتمین جشنواره ملی طنز و رسانه منصوب شد

دبیر هشتمین جشنواره ملی طنز و رسانه منصوب شد

معاون امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی عباس حسین‌نژاد را به‌عنوان دبیر هشتمین جشنواره ملی طنز و رسانه (طنزپهلو) منصوب کرد.

به‌ گزارش ایرنا، فرشاد مهدی‌پور معاون امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور حکمی عباس حسین‌نژاد را به‌عنوان دبیر هشتمین جشنواره ملی طنز و رسانه منصوب کرد.

در این‌حکم تأکید شده است:

«انتظار می‌رود با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، مشارکت حداکثری اهالی رسانه و فضای مجازی در حوزه طنز را در این دوره رقم بزنید.»

محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه هفتمین دوره جشنواره ملی طنز و رسانه عنوان کرد: گل آقا دوران طلایی طنز کشور است و ملی شدن جشنواره طنزپهلو ضروری است. وزارت فرهنگ آماده حمایت ویژه از طنز پردازی و هنرمندان است و فومن مرکز طنز کشور خواهد بود.

عباس حسین‌نژاد نیز ضمن دعوت از تمامی طنزپردازان برای شرکت در این رویداد ملی، گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری هشتمین دوره جشنواره ملی طنز و رسانه (طنزپهلو)، یادمان مرحوم کیومرث صابری فومنی، انجام شده و اختتامیه این جشنواره در اردیبهشت ۱۴۰۳ در شهر فومن، زادگاه گل‌آقا برگزار خواهد شد.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

فروش ۴۹۷ میلیارد تومانی در ۱۰ روز فعالیت نمایشگاه کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *