خانه / بولتن مجلات / خانە کتاب کُردی بە مرحلە نهایی هفتمین جشنوارە مروجان کتابخوانی کشور راه یافت

خانە کتاب کُردی بە مرحلە نهایی هفتمین جشنوارە مروجان کتابخوانی کشور راه یافت

خانە کتاب کُردی بە مرحلە نهایی هفتمین جشنوارە مروجان کتابخوانی کشور راه یافت

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شبکه مروجان کتابخوانی کشور، نامزدهای راه یافته به مرحله نهایی هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی مشخص شدند.

طبق این گزارش هیئت داوران مرحله نیمه نهایی هفتمین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی کشور متشکل از محسن حاجی‌زین العابدینی (دبیر جشنواره)، فرمهر منجزی، فرح حق نژاد، فریبا اقدامی، کیمیا امینی، اسماعیل یزدان پور و مریم انصاری اسامی ۷۳ نامزد راه یافته به مرحله نهایی این جشنواره را از میان ۹۰۶ اثر و پرونده اعلام کردند.

بنابر فهرست اسامی نامزدهای مرحله نهایی، پایگاه خبری تحلیلی خانه کتاب کُردی، به عنوان مرجع تخصصی کتابشناسی کُردی، در بخش گروه‌ها و نهادهای غیردولتی از جمله راه یافتگان به مرحله نهایی این جشنواره است. لازم بذکر است که ۱۳ نامزد از مجموع ۷۳ نامزد راه یافته به مرحله نهایی متعلق به بخش گروه‌ها و نهادهای غیردولتی هستند.

▫️جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی هر ساله با همکاری و همراهی گروه ها و نهاد ها و تشکل های غیر دولتی تحت عنوان شبکه مروجان کتابخوانی کشور و با محوریت دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود. در برگزاری این جشنواره سازمان ها و نهاد های دولتی و غیر دولتی مختلفی این شبکه را یاری و همراهی می کنند.هفتمین دوره این جشنواره با اعلام فراخوان آن در شهریور ماه امسال شروع به کار کرد.پس از ارسال آثار افراد و گروه های متقاضی شرکت در این جشنواره ۹۰۶ اثر و پرونده به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد و طی دو مرحله داوری۷٣ نامزد راه یافته به مرحله نهایی در بخش های مختلف مشخص شدند.اختتامیه این جشنواره در اسفندماه ۱۳۹۹ به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

منداڵانی هێڵی ئاسن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *