خانه / اخبار و رویدادها / پیام نوروزی عبید رستمی مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کردستان

پیام نوروزی عبید رستمی مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کردستان

پیام نوروزی عبید رستمی مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان کردستان

سال۱۳۹۹ با همه فراز و نشیب های تلخ و شیرینش -که از ویژگی های این جهان است- گذشت،سالی که بی گمان اگر چه تجربه ی زیستن تلخ و پر از ترسی را به دنیا تحمیل کرد اما هرگز نتوانست امید و لذت عاشقانه زیستن را از مردم بگیرد.

در این میان چه امیدوار و امید بخش بودند اهالی شریف فرهنگ و هنر که اگر چه با چالش ناشناخته و نازیسته ای مواجه شدند و رنج و درد و کمبود بسیار داشتند اما در کنار مردم جانانه ایستادند و لحظه ای از بذل مهر و دوستی و نشر آگاهی در جامعه غافل نشدند و ثابت کردند با وجود تمام مشکلات و ناملایمات، هنر هنوز زنده است و جریان دارد.

امیدواریم با آمدن بهار هستی بخش، همگی با همدلی و تلاش از این گردنه ی مرگ و زندگی دشوار به سلامت به ساحل مقصود برسیم و از رستاخیز طبیعت زیبا و سرسبز نهایت بهره را برای خلق آثار ماندگار هنری ببریم.

ضمن قدردانی از تلاش های پیگیر و نستوه مدافعان سلامت که تا پای جان در کنار مردم ایستادند از تلاش همه ی هنرمندان که در نشر امید و نشاط در جامعه با کمترین امکانات بیشترین تاثیر را داشتند قدر دانی نموده امیدوارم سال ۱۴۰۰ سالی پر از آسایش و آرامش و مملو از آفرینندگی و تولید آثار فرهنگی و هنری ماندگار در سپهر ایران زمین و کردستان سر بلند باشد.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

ژماره‌ی (۲۸ی) کەشکۆڵ بڵاو دەبێتەوە

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *