خانه / اخبار و رویدادها / تغییر هیات مدیره انجمن قلم فرصتی برای کسب تجربه‌های جدید است

تغییر هیات مدیره انجمن قلم فرصتی برای کسب تجربه‌های جدید است

تغییر هیات مدیره انجمن قلم فرصتی برای کسب تجربه‌های جدید است

محسن پرویز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، ضمن ابراز آرزوی موفقیت برای هیات مدیره جدید انجمن قلم ایران با اشاره به اینکه در این دوره وی و نیز پدرام پاک‌آیین و سودابه امینی، دو عضو دیگر هیات مدیره پیشین نامزد هیات مدیره نشدند، عنوان کرد: انجمن قلم ایران از نظر شرایط مالی و اجرای برنامه‌ها دچار مشکل شده بود و متاسفانه به نحو شایسته و در شان حمایت نمی‌شد.رییس پیشین انجمن قلم ایران با تاکید بر اینکه هیات موسس و هیات مدیره انجمن همواره تلاش کرده‌اند با وجود مشکلات و موانع موجود در راه انجام ماموریت‌ها و رسالت‌های خود گام بردارند، افزود: با ایجاد تحول در ساختار دولت برخی از اعضای انجمن نیز به این تصور رسیدند که شاید با تحول در ساختار مدیریتی انجمن و تا اندازه‌ای رویکرد به جوان‌گرایی فضای بیشتری برای فعالیت انجمن فراهم شود و موانع را سریع‌تر پشت سرگذاریم.

وی تصریح کرد: با درنظر گرفتن مسایل حاشیه‌ای و مهم‌تر از همه دلایل برای ایجاد فرصت تجربه آزمایی سایر افراد توانمند فرهنگی من و سودابه امینی و پدرام پاک‌آیین از نامزدی دوره جدید مدیریت انجمن منصرف شدیم.

پرویز اظهار امیدواری کرد که اعضای جدید هیات مدیره که افرادی توانمند و فرهنگی هستند بتوانند در بهبود فعالیت‌های انجمن قلم موثر باشند.

وی با اشاره به سابقه فعالیت ۲۳ ساله انجمن قلم ایران گفت: به عنوان عضو هیات موسس انجمن هنوز با این انجمن همکاری دارم و همواره در حد توان خود یاور اعضای هیات مدیره جدید خواهم بود. انجمن در مدت فعالیت خود فراز و فرودهای بسیاری را پشت سرگذاشته و به راه خود ادامه داده است و امیدواریم آینده روشنی را پیش رو داشته باشد.

این نویسنده و پژوهشگر در پایان گفت: باید به همه دلسوزان فرهنگی کشور با سلایق و دیدگاه‌های مختلف فرصت مدیریت و اتخاذ تصمیم داده شود و استفاده از تجربه‌های جدید همواره راهگشا و گامی به جلو است.

گزارشگر: نجمه شمس

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

لە ژێر ساباتی شیعری پەشێو دا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *