خانه / اخبار و رویدادها / «آینده خواندنی است» تیتر اول روزنامه‌های کشور شد

«آینده خواندنی است» تیتر اول روزنامه‌های کشور شد

«آینده خواندنی است» تیتر اول روزنامه‌های کشور شد

روزنامه‌های مطرح کشور، صبح چهارشنبه (بیستم اردیبهشت ۱۴۰۲) با انعکاس اخبار سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به استقبال بازگشایی این رویداد فرهنگی رفتند.

به گزارش ستاد خبری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، همزمان با آغاز به‌کار نمایشگاه کتاب سی‌وچهارم، روزنامه‌های مطرح کشور، صبح چهارشنبه (بیستم اردیبهشت ۱۴۰۲) با انعکاس اخباری در حوزه کتاب به استقبال بازگشایی این نمایشگاه رفتند.

روزنامه همشهری با تیتر «دوباره نمایشگاه اردیبهشتی» در صفحه اول خود از محدودیت‌های ترافیکی شهر تهران در ایام نمایشگاه و خدمات ناوگان حمل‌و‌نقل شهری و جانمایی‌های پارکینگ‌های مجاور نمایشگاه در این ایام خبر داد.

روزنامه فرهیختگان «کتاب؛ پناهگاه عقلانیت» را تیتر صفحه اول خود کرد و به بهانه برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، ۱۶۰ عنوان کتابی را که از دید نگارنده گزارش باید خوانده شود، معرفی کرد.

روزنامه جام جم نیز تیتر «آغاز جشن کتاب» را تیتر صفحه اول خود کرد و از برگزاری این نمایشگاه به مدت ۱۰ روز در تهران خبر داد.

روزنامه‌های اطلاعات، کیهان، شرق، جمهوری اسلامی، خراسان، جهان صنعت، هفت صبح و جوان هم شعار نمایشگاه، «آینده خواندنی است» را در صفحه اول خود قرار دادند.

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ۲۰ اردیبهشت آغاز به‌کار کرده و  تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی (ره) و همزمان به‌صورت مجازی در ketab.ir ادامه دارد.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره ملی کتاب کودک و نوجوان تمدید شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *