خانه / اخبار و رویدادها / مهلت ارسال اثر به چهارمین جایزه ملی کتاب سال جوانان تمدید شد

مهلت ارسال اثر به چهارمین جایزه ملی کتاب سال جوانان تمدید شد

مهلت ارسال اثر به چهارمین جایزه ملی کتاب سال جوانان تمدید شد

مهلت پذیرش آثار فراخوان جایزه چهارم کتاب سال جوانان ایران تا چهارشنبه ۷ تیرماه تمدید شد.

به گزارش خانه کتاب کردی به نقل از ایرنا، دبیرخانه جایزه ملی کتاب سال جوانان، ۲۷ فروردین امسال همه دانشوران جوان در سه رسته مولف، مترجم و مصصح، همچنین ناشران کشور را فرا خواند تا با ثبت آثار تا ۲۵ خردادماه به مهمترین آوردگاه فرهنگی جوانان ایران بپیوندند.

با پایان مهلت ارسال اثر این دبیرخانه اعلام کرد از آن جا که امسال، نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دیرتر برگزار شد و تقویم بهار چندین تعطیلات فراگیر داشت، درخواست هایی برای افزایش زمان دریافت آثار به دبیرخانه جایزه رسید که در پاسخ به این مهم، مهلت پذیرش تمدید شد.

بدین روی جوانان فرزانه اهل قلم و ناشران ارزنده کشور، تا ۷ تیر ۱۴۰۲ فرصت دارند پس از ثبت نام در سامانه ketabjavanan.ir، کتاب های خود را به دبیرخانه جایزه برسانند.

جایزه ملی کتاب سال جوانان مهمترین رویداد فرهنگی رقابتی جوانان ایران است که هر ساله ماموریت دارد برترین نویسندگان و مولفان و مصححان جوان ( ۱۵ تا ۲۹ ساله ) را شناسایی کرده و به جامعه علمی فرهنگی معرفی نماید.

این جایزه از سوی کانون فرهنگ و اندیشه ایرانیان ساماندهی می شود و در این دوره معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران و سازمان جوانان هلال احمر از پشتیبانان آن هستند.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

فروش ۴۹۷ میلیارد تومانی در ۱۰ روز فعالیت نمایشگاه کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *