خانه / اخبار و رویدادها / اسامی نامزدهای جوایز بخش‌های مختلف تا ساعاتی دیگر اعلام می‌شود

اسامی نامزدهای جوایز بخش‌های مختلف تا ساعاتی دیگر اعلام می‌شود

اسامی نامزدهای جوایز بخش‌های مختلف تا ساعاتی دیگر اعلام می‌شود

با اعلام مهدی عرفاتی دبیر بیست و یکمین جشنواره ملی رسانه ‌های ایران مرحله داوری آثار ارسال شده به این جشنواره پایان یافته و تا ساعاتی دیگر اسامی نامزدهای جوایز جشنواره اعلام می‌شود.

با اعلام مهدی عرفاتی دبیر بیست و یکمین جشنواره ملی رسانه ‌های ایران مرحله داوری آثار ارسال شده به این جشنواره پایان یافته و تا ساعاتی دیگر اسامی نامزدهای جوایز جشنواره اعلام می‌شود.

در این جشنواره ۶۶۴۵ اثر به دبیرخانه ارسال شد که نسبت به آثار ارسالی به اخرین جشنواره ای که برگزار شد افزایش دو و نیم برابری داشت.
با توجه به اینکه هر فرد می توانست در دو قالب و در هر قالب دو اثر ثبت نماید، این ۶۶۴۵ اثر توسط ۲۶۱۴ شرکت کننده در این جشنواره ثبت شد

قالب گزارش با تعداد ۱۴۹۳ اثر پرمخاطب ترین بخش جشنواره ملی رسانه های ایران شناخته شد. بعد از بخش گزارش، بخش های سرمقاله و یادداشت با ۱۲۰۱ اثر، مصاحبه با ۷۹۰ اثر، تیتر با ۶۳۱ اثر و خبر با ۳۵۰ اثر به ترتیب جایگاه دوم تا پنجم فراوانی اثر در بخش رسانه های چاپی و برخط را کسب کردند.
همچنین در بخش تولیدات در بستر رسانه های اجتماعی که بخش جدید افزوده شده به این جشنواره است ۴۰۴ اثر توسط فعالان عزیز این حوزه به جشنواره ارسال شد.
در بخش ویژه جشنواره نیز، ۲۱۹ اثر به حوزه نقد مصلحانه(جایزه مرحوم دکتر عماد افروغ) و ۱۱۱ اثر به حوزه تببین ماهیت اخبار جعلی اختصاص دارد. همچنین ۱۲۶ اثر در بخش جایزه ویژه خبرنگار تحقیقی و ۶۳ اثر در بخش جایزه ویژه انسان رسانه به دبیرخانه جشنواره ملی رسانه های ایران ارسال شده است.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

لە ژێر ساباتی شیعری پەشێو دا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *