خانه / اخبار و رویدادها / نشست خبری «پانزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد» برگزار می‌شود

نشست خبری «پانزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد» برگزار می‌شود

نشست خبری «پانزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد» برگزار می‌شود

نشست خبری «پانزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد» یک‌شنبه(هجدهم دی ماه ۱۴۰۱) برگزار خواهد شد.

به گزارش خانه کتاب کردی به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، نشست خبری «پانزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد» یک‌شنبه(هجدهم دی ماه ۱۴۰۱) با حضور علی رمضانی (مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران) و وجیهه سامانی (دبیر علمی جایزه) در خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود.

جایزه ادبی جلال آل‌احمد هر سال در چهار گروه «داستان بلند و رمان»، «مجموعه داستان کوتاه»، «نقد ادبی» و «مستندنگاری» آثار منتشر شده سال قبل را بررسی کرده و برگزیدگان و شایسته‌های تقدیر بخش‌های چهارگانه را به جامعه ادبی کشور معرفی می‌کند.

محمدرضا سنگری، حسین فتاحی، اکبر صحرایی، حمید حسام، محمد سرشار، حجت الاسلام و المسلمین سعید فخرزاده، راضیه تجار، وجیهه سامانی و مهدی کرد فیروزجایی اعضای هیئت علمی پانزدهمین دوره این رویداد ادبی را تشکیل می دهند و وجیهه سامانی مسئولیت دبیر علمی این جایزه را نیز بر عهده دارد.

نشست خبری پانزدهمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد یک‌شنبه(هجدهم دی ماه ۱۴۰۱ ) ساعت ۱۰ در سرای کتاب خانه کتاب و ادبیات ایران به نشانی خیابان انقلاب، بین فلسطین و شهید برادران مظفر جنوبی، پلاک ۱۰۸۰، طبقه منهای یک برگزار خواهد شد.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

هفتمین نشست خبری روزانه نمایشگاه کتاب برگزار می‌شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *