خانه / اخبار و رویدادها / اهدای بیش از ۱۰هزار جلد کتاب از طریق «سایت اهدای کتاب»

اهدای بیش از ۱۰هزار جلد کتاب از طریق «سایت اهدای کتاب»

اهدای بیش از ۱۰هزار جلد کتاب از طریق «سایت اهدای کتاب»

در بهار ۱۴۰۲ از طریق «سایت اهدای کتاب» خانه کتاب و ادبیات ایران ۱۰هزار و ۳۰۷جلد کتاب به ۲۱ مرکز آموزشی، فرهنگی، مذهبی و دانشگاهی در سراسر ایران اهدا شده است.

به‌گزارش خانه کتاب کردی به نقل از روابط عمومی خانه‌کتاب و ادبیات ایران، «سایت اهدای کتاب» خانه‌کتاب و ادبیات ایران در راستای گسترش فرهنگ کتابخوانی و توسعه و تجهیز کتابخانه‌ها به منابع بیشتر و همچنین با هدف مدیریت هدفمند و مؤثر کتاب‌های اهدایی راه‌اندازی شده است.

این سایت به نشانی http://ehdayeketab.ir به منظور اهدای هدفمند و توزیع مناسب کتاب‌هایی شکل گرفته است که روزانه به خانه کتاب و ادبیات ایران وارد شده و پس از ثبت اطلاعات، آماده اهدا می‌شوند. از طریق این سامانه هر اهداکننده‌ای از هر نقطه کشور می‌تواند کتاب‌های خود را اهدا کند و هر مرکز اهداگیرنده‌ای نیز می‌تواند کتاب‌های مورد نظر خود را جست‌وجو و درخواست کند.

کتاب‌های اهدایی در «سایت اهدای کتاب» با اولویت مناطق کم برخوردار توزیع می‌شود و در فصل بهار ۱۴۰۲ از طریق این سایت ۱۰هزار و ۳۰۷جلد کتاب به ارزش ۱۰میلیارد و ۳۷۵میلیون و ۵۱۵هزار و ۵۶۳ ریال کتاب به ۲۱ مرکز آموزشی، فرهنگی، مذهبی و دانشگاهی در سراسر ایران اهدا شده است.

همچنین در سه ماه ابتدایی سال جاری ۱۷هزار و ۸۷۶ جلد کتاب برای اهدا به ارزش ۱۷میلیارد و ۸۹۶میلیون و ۴۴۰هزار و ۱۷۴ ریال در این سامانه ثبت شد.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

فروش ۴۹۷ میلیارد تومانی در ۱۰ روز فعالیت نمایشگاه کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *