خانه / اخبار و رویدادها / انتصاب سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان کردستان

انتصاب سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان کردستان

انتصاب سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان کردستان

مهدی رمضانی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور طی حکمی معصومه حسنی خونسار را به عنوان سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی و دبیرخانه انجمن کتابخانه های عمومی استان کردستان منصوب کرد.

به گزارش خانه کتاب کردی به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، متن حکم دبیرکل نهاد به این شرح است:

سرکار خانم معصومه حسنی خونسار

با سلام نظر به تعهد و سوابق سرکارعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «سرپرست اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی و دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان کردستان» تعیین می‌شوید.

بی‌گمان، رسالت دینی، انقلابی و ملی همۀ مدیران فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی، حفظ پویایی و پایایی آرمان‌ها و نگهبانی هوشیارانه و عالمانه از آنها است. انجام این وظیفۀ خطیر و دلپذیر، که به‌ویژه در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در قامت یک واجب فرهنگی جلوه‌گر است.

امید است در سایه توجهات ذات باری تعالی و بهره مندی از همکاری و همدلی با مقامات استان، اعضای محترم انجمن ها و همکاران گرامی در تحقق اهداف و سیاست های توسعه کمی و کیفی کتابخانه های عمومی کشور و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و مؤید باشید.

مهدی رمضانی
دبیرکل

گفتنی است، معصومه حسنی‌خونسار، متولد ۱۳۵۶، دانش‌آموخته کارشناسی ارشد کتابداری است و تا پیش از این به عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه در نهاد مشغول فعالیت بود.

درباره‌ی خانه کتاب کُردی

همچنین ببینید

آغاز ثبت نام ناشران دیجیتال برای حضور در سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *